Хто мріє про Париж, а хто — про Баку

1664 0

На міжнародному кадетському турнірі з боротьби дзюдо, що пройшов у столиці Угорщини Будапешті, дві срібні медалі завоювали вихованки рівенського клубу «Олімпійські надії» Ганна Василевич та Ольга Суха.

На міжнародному кадетському турнірі з боротьби дзюдо, що пройшов у столиці Угорщини Будапешті, дві срібні медалі завоювали вихованки рівенського клубу «Олімпійські надії» Ганна Василевич та Ольга Суха. За словами президента клубу Михайла Романкевича, Ольга мала здобути перемогу, але у фіналі поступилася угорській дзюдоїстці. Проте краще програти на такому турнірі, щоб потім зробити висновки перед офіційними змаганнями, вважає п.Романкевич. А офіційних стартів цього року вистачає. Зокрема, у Парижі проходитимуть Європейські молодіжні олімпійські дні, де у дзюдо Україна буде представлена двома спортсменками. Рівенські тренери сподіваються, що одне з двох місць дістанеться Ользі Сухій. У серпні в Баку пройде першість Європи серед кадетів, тут, крім Сухої, також кандидатами є Ірина Гусєва та Ганна Василевич. До речі, остання нещодавно стала переможницею відкритого Кубка федерації Києва, ще п’ятеро рівнян були призерами. Допомогла спортсменкам виїхати на усі згадані змагання «Перша міжгалузева професійна спілка» (керівники — Олексій Темненко та Олександр Портной). Як повідомили нам у клубі «Олімпійські надії», ці спонсори, які у Рівному є акціонерами заводу будматеріалів, мають намір і надалі допомагати розвитку дзюдо у нас у місті. Так, для кращих спортсменів буде впроваджена стипендія, вони ж збираються профінансувати реконструкцію спортзалу та проведення всеукраїнського турніру.