Хто профінансує пам’ятники героям?

1288 0

Ми у соцмережах:

Хто профінансує пам’ятники героям?

Близько десяти мільйонів гривень коштуватиме встановлення у Рівному пам’ятників Героям Небесної Сотні та Героям АТО. Місце, де стоятимуть пам’ятники, досі не узгоджено, проте міська влада вже шукає спонсорів. Запропонували стати меценатами, зокрема, власникам речового ринку.

Раніше спільний пам’ятник Героям Небесної Сотні та Героям АТО планували встановити на Чайчиній алеї або на вулиці Небесної Сотні, у сквері перед залізничним вокзалом. Зараз оголошено всеукраїнський конкурс на найкращі проектні пропозиції розташування двох пам’ятних знаків – Героям Небесної Сотні та окремо Воїнам АТО. Розглядають як ймовірні локації для них майдан Просвіти (перед флагштоками та у сквері поряд), а також місце поблизу школи №5 на вулиці Миколи Негребецького, де хочуть зробити сквер Героїв.

Секретар міськради Сергій Паладійчук пропонує усім долучитися до фінансування пам’ятників. Можливо, для збирання коштів відкриють окремий фонд. А міський голова Володимир Хомко запропонував взяти на себе витрати власникам рівненського речового ринку. Так, каже, вони увійдуть в історію, виділивши по 5 мільйонів гривень на два пам’ятники. Питання остаточно не вирішено, але міський голова висловлює сподівання, що його вдасться «дотиснути». При цьому запевняє, що нічого ринку взамін міська влада не обіцяє. Якщо цих грошей забракне, то решту виділять з міського бюджету.

Світлана Федас.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також