Хто вивозитиме сміття з Північного?

605 0

Ми у соцмережах:

Хто вивозитиме сміття з Північного?

Відтоді, як ще років п’ять тому з Рівного пішов «Санком», весь міський непотріб вивозить КАТП-1728. Але невдовзі йому знову доведеться вступити в конкурентну боротьбу — наприкінці грудня закінчується договір, за яким підприємство обслуговувало десяток вулиць мікрорайону «Північний». Хто з інших компанії може зайти в місто — чиновники поки не знають.

Руслан Гудима, керує міським департаментом інфраструктури та благоустрою:

— 28 грудня 2012 року було укладено договір на надання послуг з вивезення побутових відходів на території, загальною площею 517735,2 м2 — в межах вулиць Льонокомбінатівської, Фабричної, Черняка, Гагаріна, Олеко Дундича, Князя Романа, Романа Шухевича, Андрія Мельника, Євгена Коновальця та Волинської Дивізії терміном на 10 років. Цього року термін дії договору спливає, тому, згідно із законодавством, потрібно провести новий конкурс з визначення виконавця послуг. Роботою КАТП-1728 загалом задоволені.

Сергій Марчук, керівник КАТП-1728:

— Це конкурс, теоретично до міста може зайти і якась інша компанія. Але, в будь-якому випадку, ми до конкурсу готові. З роботою справляємося, графіки виконуємо, техніки у нас достатньо. Я б сказав, що нині ситуація з вивезенням сміття у Рівному навіть краща, ніж була рік тому. Єдине — хотілося б, щоб самі рівняни дбайливіше ставилися до комунального майна, не блокували під’їзд сміттєвозам до майданчиків і не викидали будівельне сміття в загальні контейнери, які від цього ламаються.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також