Художниці з Рівного, які «розмальовують своє життя», поділились своїми «барвами» з іншими

441 0

Ми у соцмережах:

Художниці з Рівного, які «розмальовують своє життя», поділились своїми «барвами» з іншими

Рівнянки Тамара Бацмай та Оксана Дзядик підкреслюють, що вони — художниці-аматорки, які прагнуть зробити своє життя яскравішим через творчість. І своїми життєвими барвами охоче діляться з іншими.

Виставку "Тут отчий дім, тут всі свої", художниці присвятили 30-річчю Незалежності України, вона відкрилася у відділі мистецтв Рівненської обласної державної універсальної бібліотеки. Тут — і пейзажі, і натюрморти, і квіти, і краєвиди, і навіть вірші — до кожної картини.

Тамара Бацмай — уже не новачок у живописі, торік вже була її персональна виставка картин, а ще раніше — писала вірші, видала шість дитячих книг:

- Я просто замальовую, заквітчую, прикрашаю своє життя. Раніше свої емоції виливала у віршах, а згодом настав час, коли виникла потреба робити ще щось... Так і з'явилися картини.

Натомість Оксана Дзядик вперше свої картини показала на виставці :

- Малюю все, що бачу довкола... Дорогою їдучи, бачу, наприклад, гарну хатинку, - фотографую, а вдома малюю. Усі теми — з життя, з природи. З дитинства займалась живописом, вишиванням. Десь півроку тому, коли були спроби знайти дорогу до себе, згадала про живопис і почала знову писати картини.

Відвідувачі виставки не скупляться на емоції, ділячись враженнями.

Валентина Люліч:

- Фразу "Я розмальовую своє життя" - сказано для кожного з нас, бо ми самі творимо своє життя, себе... І його кольорова гама, напевно, більше залежить від нас самих. Обіймаємо і зичимо побільше кольорів та світлих сюжетів у житті! Хто іще не був, варто подивитися і вибрати свою улюблену картину.

Наталія Павелко

- Тепла та пейзажно-натюрмортна атмосфера заповнена квітучими картинами та підкреслена ароматом поетичних рядків. Заходьте та насолоджуйтесь творчістю талановитих людей.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також