«Київстар» закриває низку старих тарифів

4132 0

Ми у соцмережах:

«Київстар» закриває низку старих тарифів

Перехід на нові тарифи відбудеться з 15 січня по 15 лютого 2019 року.

- У період з 15 січня по 15 лютого 2019 року «Київстар» припиняє дію деяких застарілих тарифних планів. Абоненти, яких стосуються зміни, будуть проінформовані у розділі «Архів тарифів» та SMS-повідомленнях щонайменше за сім днів, – йдеться в повідомленні на сайті оператора.

Зазначається, що тарифні плани, які скорочують, були запроваджені п’ять або більше років тому, та нині мають невигідні та неактуальні для абонентів умови.

Натомість, у запропонованих нових тарифах абоненти отримають безліміт для дзвінків на номери у мережі «Київстар» замість обмеженого пакета хвилин; від 30 до 300 нетарифікованих хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів замість оплати за кожну хвилину такого дзвінка; можливість телефонувати на міські номери за тарифами від 0,3 грн/хв. Для користувачів мобільного інтернету кількість мегабайт у їхніх тарифах збільшиться десь в 1,5 рази.

Якщо абонент самостійно не вибере нового тарифу, його переведуть на інший тариф автоматично.

- Абоненти матимуть можливість ознайомитися із запропонованим пакетом послуг у новому тарифному плані і, якщо він їх не влаштує, самостійно обрати будь-який актуальний тарифний план та перейти на нові умови обслуговування. Лише тим абонентам, котрі до зазначеного у SMS-повідомленні часу не зроблять свій вибір самостійно, буде запропонований тарифний план з урахуванням їхнього профілю використання послуг, щоб нові умови відповідали актуальним потребам, – йдеться в повідомленні «Київстар».

Zaxid. net повідомляє, що  Антимонопольний комітет України відкрив провадження проти трьох найбільших мобільних операторів – «Київстар», Vodafone і lifecell – за ознаками порушення ними законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Нещодавно оператори запровадили чотиритижневі тарифні плани. Тобто замість календарного місяця в 30-31 день відтепер плату беруть за 28 днів. Таким чином у році «з'явився» додатковий місяць і відповідно абоненти замість 12 абонплат зобов'язані платити 13 разів.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також