Кікбоксери перемагають

2039 0

Відкрита першість України та чемпіонат товариства «Динамо» з кікбоксингу пройшли у Києві. У ваговій категорії до 88,5 кг перемогу на змаганнях здобув рівнянин Ігор Гуцалюк. Він переміг трьох суперників, причому у фіналі виграв у чемпіона Європи та призера чемпіонату світу. Також вдало виступив здолбунівець Олег Мічута, який став переможцем у категорії до 82 кг. Обидва спортсмени є вихованцями клубу «Будокан», їх тренує Ростислав Саєнко.

Відкрита першість України та чемпіонат товариства «Динамо» з кікбоксингу пройшли у Києві. У ваговій категорії до 88,5 кг перемогу на змаганнях здобув рівнянин Ігор Гуцалюк. Він переміг трьох суперників, причому у фіналі виграв у чемпіона Європи та призера чемпіонату світу. Також вдало виступив здолбунівець Олег Мічута, який став переможцем у категорії до 82 кг. Обидва спортсмени є вихованцями клубу «Будокан», їх тренує Ростислав Саєнко. — Вважаю цей сезон найвдалішим у своїй кар’єрі, — сказав нам Ігор Гуцалюк. — На чемпіонаті світу зі всестильового карате у Польщі я був п’ятим, на чемпіонаті України з рукопашного бою у Кривому Розі — другим, виконавши там норматив майстра спорту. Також здобув бронзову медаль на Всеукраїнських іграх у турнірі з кікбоксингу. Наступного року планую поїхати на чемпіонат Європи в Голландію, чемпіонат світу в Польщу, представницький турнір у Німеччину. Поїду, якщо вдасться знайти на це кошти.