Кілька днів поспіль Дубно палає з усіх сторін

2806 0

Ми у соцмережах:

Кілька днів поспіль Дубно палає з усіх сторін

Якесь немудре палить траву навколо берегів Ікви.

Дубенчани масово виставляють фото та відео в мережі, але звертаються в поліцію лише одиниці. Правильніше - одна людина.
В Дубенському відділі поліції протягом сьогодні із повідомленням підпалу було лише одне звернення. Про це Блогу "Знай більше" розповіла прес-служба місцевої поліції.

 - Сьогодні було 1 звернення. З початку місяця - 7 звернень від громадян. Особи, які здійснили підпал не встановлені, заявники ні на кого не вказують, - розповідає інспектор сектору моніторингу старший лейтенант Оксана Стрільчук.

Блог "Знай більше" нагадує про відповідальність згідно Статі 77-1. КУпАП Самовільне випалювання рослинності або її залишків.

Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її
залишків та опалого листя у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також