Кір продовжує поширюватись Рівненщиною

793 0

Ми у соцмережах:

Кір продовжує поширюватись Рівненщиною

За перші два тижні квітня в області захворіло 44 особи, з них 29 дітей. А загалом з початку року на кір занедужало 148 людей, з них 100 дітей.

Практично в кожному районі області, за виключенням Демидівського, реєструються випадки кору. У більшості випадків перебіг хвороби середньої важкості. З початку року перебували на стаціонарному лікуванні 98 хворих. Майже 70% захворілих не щеплені або не мають чергового щеплення проти кору.  

Рівненський обласний центр МОЗ повідомив, що єдиний спосіб запобігти захворюванню - проведення профілактичних щеплень. У всіх щеплювальних пунктах є вакцина проти кору, епідпаротиту та краснухи.  Однак, не зважаючи на наявність вакцини, ще залишається значна кількість дітей, які не мають щеплення проти кору. Зокрема, в області є майже 5800 дітей які не отримали вакцинацію у минулому році, і майже 3000 не отримали друге щеплення і до цього часу ці діти залишаються не щепленими. При наявності значної кількості не щеплених дітей кір і надалі буде поширювалась на території нашої області. У Здобунівському районі, приміром,  зареєстровано відразу 6 випадків захворювання на кір. Там захворіла багатодітна сім’я, де є п'ятеро дітей, які були нещеплені проти кору. Захворів і їхній батько.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також