Китайською вакциною щеплюватимуть педагогів з Рівненщини, які задіяні у ЗНО

403 0

Ми у соцмережах:

Китайською вакциною щеплюватимуть педагогів з Рівненщини, які задіяні у ЗНО

Працівникам освіти Рівненщини, залучених до проведення ЗНО у 2021 році, пропонують щепитися вакциною CoronaVaс. Ця вакцина проти коронавірусу - китайського виробництва і надійшла до України 25 березня.

 «Ковід - ковідом, але життя продовжується. Нам треба проводити ЗНО, щоб наші діти закінчували школи, поступали до університетів, реалізовували свої мрії. Тому для нас проведення ЗНО є дуже важливим процесом. Відповідно наш обов’язок захистити тих, хто залучений до проведення оцінювання, тому закликаємо освітян вакцинуватися і бути в безпеці», – зазначив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

У Рівненській ОДА повідомили, що за координацію процесів, формування списків охочих вакцинуватись та планування графіку виїздів мобільних бригад відповідають регіональні координатори з вакцинації. На Рівненщині – це заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Олена Гандзюк.

Працівники освіти, які залучені до ЗНО та мають бажання вакцинуватися, можуть звертатися до структурних підрозділів з питань освіти обласних державних адміністрацій. Вони, своєю чергою, узагальнять списки та передадуть їх регіональним координаторам з вакцинації для подальшого детального планування.

Через 28 днів після введення першої дози, працівникам сфери освіти потрібно буде зробити щеплення і другою дозою з цієї ж партії вакцин CoronaVac.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також