![Киянка, яка їхала на Здолбунівщину, пошкодила на трасі Київ-Чоп два колеса (ВІДЕО)](/img/650/kiyanka-yaka-ikhala-na-zdolbunivshchinu-poshkodila_20220913_9603.jpg)
Учора ввечері під час патрулювання автомобільної дороги М-06 Київ — Чоп екіпаж патрульної поліції помітив несправний автомобіль на узбіччі.
36-річна водійка розповіла поліцейським, що в автомобілі знаходяться малолітні діти. А сама вона їде з Києва в село Дермань, під час руху пошкодила два колеса. Самостійно замінити х не може.
Інспектори не лишилися осторонь, а допомогли та усунули технічну несправність, замінивши колеса. Жінка була дуже вдячна за небайдужість та надану допомогу. Як це було – на відео патрульної поліції Рівненщини.