Класифікація найкращих методів боротьби з тарганами

106 0

Ми у соцмережах:

Класифікація найкращих методів боротьби з тарганами

Під час вибору хімії від тарганів, необхідно звертати увагу не тільки на вартість, ефективність і швидкість дії, але і на агрегатний стан. Аерозоль - це найбільш поширений засіб боротьби з тарганами, якщо їх небагато. Такий метод має масу переваг, включаючи швидкість дії. Практично всі сучасні аерозолі реалізуються в готовому вигляді, але є і такі, які вимагають розведення у воді.

Класифікація ефективних методів боротьби з тарганами 

Існує кілька непрямих ознак, за якими це можна визначити присутність тарганів. 

Ознаки появи тарганів в квартирі: 

♦ Чорні плями на посуді, меблях, шпалерах (екскременти комах);  

♦ Специфічний запах;  

♦ Поява в кутах і щілинах кладок c яйцями. 

Вони розмножуються дуже швидко, тому після ввімкнення світла ховаються в шпарини на кухні. Гелі - це засоби, які часто використовуються в житлових приміщеннях, в яких люди проживають постійно. Гелі з легкістю наносяться та видаляються з будь-яких поверхонь, не залишаючи ніяких слідів. Завдяки відносній безпеці, їх можна використовувати в квартирах, де мешкають тварини і маленькі діти.  

Крейда - це ефективний засіб від тарганів у квартирі. Основною перевагою є простота в нанесенні, низька вартість і ефективність. Засіб не позбавлений дрібних недоліків, серед яких можна відзначити неможливість повної обробки всього приміщення. Ефективна боротьба з тарганами повинна проводитися систематично. Білі плями від крейди на підлозі, стінах або меблях виглядають не естетично. Найпопулярнішим засобом є Tornado та «Машенька». Вартість крейди дуже низька. 

Пастки та ультразвукові відлякувачі для боротьби з тарганами в будинку 

Пастки - це найбезпечніший метод боротьби з тарганами. Основною перевагою цього варіанту боротьби є те, що пастки можна використовувати в житловому приміщенні, в якому є тварини і діти. Не можна не відмітити широкий acopтимент вибору пасток. Їх вартість відрізняється, виходячи з їх якості та ефективності. Пастки будуть найбільш ефективними тільки в тому випадку, якщо таргани обирають ваше житло, як тимчасову базу, а не для переїзду. Пастки встановлюють поруч зі всіма можливими щілинами, вентиляційними шахтами, водопровідними трубами.  

Найбільш популярні пастки від тарганів:  

♦ «Комбат» 

♦ «Доxлокс»  

♦ «Paптор» 

Щоб дізнатися, як знищити тарганів в квартирі назавжди, необхідно обов'язково розглянути сучасні ультразвукові відлякувачі. Головна перевага пристрою - безпечність для людей. Проте прилад може негативно вплинути на домашніх тварин. Варто відзначити, що такі пристрої призначені для відлякування, а не знищення тарганів.  

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також