Клеванчанина підозрюють у незаконних махінаціях з банківськими картками

1067 0

Ми у соцмережах:

Клеванчанина підозрюють у незаконних махінаціях з банківськими картками

20-річному жителю Клеваня повідомили про підозру у несанкціонованому втручанні в інтернет-банкінг та незаконних операціях із картками.

У поліції Рівненської області повідомляють, що  наприкінці квітня чоловік попросив у малознайомої людини банківську картку та пін-код він неї, для отримання "грошового переказу".

Того ж дня, він несанкціоновано втрутився в автоматизовану систему інтернет-банкінгу, отримав доступ до її персональних даних і змінив номер мобільного на власний. У подальшому від імені потерпілої подав заявки до різних організацій, які займаються онлайн-кредитуванням, оформив та отримав кілька кредитів на загальну суму 3850 гривень.

Наступного дня зазначену суму перерахував на іншу картку, а «позичену» — повернув. Потерпіла звернулася за допомогою до поліції, коли спробувала зайти в інтернет-банкінг.

На підставі зібраних доказів зловмисникові слідчі повідомили про підозру у несанкціонованому втручанні в роботу електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж, що призвело до витоку інформації. А також, у незаконній діяльності з платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, зокрема, вчинених повторно, та крадіжці за частинами 1,2 ст. 361, ч.1,2 ст. 200, ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Крім того, поліцейські перевіряють його і на причетність до вчинення аналогічних злочинів. Відомо, що він і раніше потрапляв у поле зору поліцейських за злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків, незаконне заволодіння транспортними засобами та майнові злочини.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також