У Рівному клеять так, що здерти не можна

1284 0

Ми у соцмережах:

Віктор Онопрійчук, працівник «Рівнеелектроавтотрансу» — його обов’язок здирати оголошення і рекламу з електроопор. Фото - https://rv.suspilne.media

Міський голова Рівного Володимир Хомко у середу особисто провів рейд місцями масового розвішування незаконної реклами у Рівному. І закликає тих, хто розклеює рекламні плакати та оголошення всупереч затвердженим у місті вимогам, самостійно усе познімати.

— На деревах, на парканах, на зупинках громадського транспорту усе заклеєно рекламою! — обурюється Володимир Хомко. — Та ще й таким клеєм, який потім віддерти неможливо! Ми прийняли правила розміщення реклами, аби їх дотримувалися й виконували. Бо гастролюють у нас, приміром, цирки, виставки метеликів, проведуть свої заходи — і поїдуть. А прибирати їхню рекламу хто буде? Усе познімати й скласти в одному місці, хай приїздять і забирають!

Перед рейдом міського голови його заступник Олексій Хмилецький провів нараду за участю працівників чи не усіх комунальних підприємств міста, адже саме вони здирають оголошення зі стовпів залежно від того, кому належать ці стовпи, паркани та стіни. Задіяні у цій роботі навіть працівники тролейбусного управління, адже на їхніх об’єктах також розклеюють незаконну рекламу. А оскільки на комунальних підприємствах міста переважно працюють пенсіонери, бо більше ніхто на цю роботу йти не хоче, то саме на їхні плечі й лягає тягар макулатури зі стовпів та парканів, нерідко з образами від тих, хто клеїть. Та тільки-но комунальники очистять місто від реклами, як за декілька днів з’являється нова. Обробити усі поверхні засобом, до якого не пристає клей, місто змоги не має.

— Я закликаю рівнян повідомляти нам телефоном або на нашій інтернет-сторінці, якщо ви побачите незаконно розміщену рекламу, й туди одразу прибуде працівник і зніме її, — закликає міський голова. — Гадаю, що так ми поборемо це явище, адже у випадку з «розливайками» у місті цей метод спрацював.

Якщо говорити про рекламу в місті загалом, то міський голова сподівається, що у найближчі роки її поменшає хоча б наполовину, адже вона, каже, не прикрашає місто, а навпаки — «заляпує» його. Сподівається також, що Верховна Рада, можливо, прийме рішення, яким обмежить кількість реклами у містах.

Світлана Федас.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також