Клірики Рівненської єпархії УПЦ прокоментували атрибути Хеловіна, якими прикрасили заклади харчування у Рівному

1469 0

Ми у соцмережах:

фотозона до Хеловіна - біля кафе «Фортіссімо

Кав’ярні та ресторації у Рівному прикрасили атрибути Хеловіна. Фото локацій з відповідними декораціями заполонили соціальні мережі. Найбільшої популярності зажила декорація з труною, на якій прикріплено хрест. Її облаштували біля кафе «Фортіссімо» - прямісінько за Свято - Воскресенським кафедральним собором.

У соціальних мережах з’явилося чимало прихильників такого свята, однак є багато і тих, хто проти засилля чужих традицій, що популяризують демонічний світ. З цього приводу священники Рівненської єпархії УПЦ прокоментували те, як православні християни мають реагувати на подібні явища.

«Це язичницькі обряди, які започаткували кельти , а розвинули мексиканці. Раніше їх популяризували серед дітей і молоді інших країн, тепер це докотилося і до нас, - розповідає протоієрей Василь Начев, керівник соціального відділу при Рівненській єпархії УПЦ. - Хеловін сучасний - це окультизм, чистої води , шкода, що частина людей вважає це розвагою. Християнам варто прислухатись до порад з Біблії: “І не беріть участі в неплідних ділах темряви, а краще й докоряйте” (Ефесян 5:11).

Протоієрей Олександр Іллін, настоятель церкви у селі Кургани Острозького району зауважує, що християни не можуть брати участь у подібних святкуваннях, адже це їх віддаляє від Бога.
« Про що свято Хеловіна? Про потойбіччя, темряву! Біблія ж каже про “життя з надлишком”, про істинні щастя і радість.
“… ненавидьте зло, приставайте до добра” (Римлян1:19)
“… що спільного у світла з темрявою?” (2 Кор. 6:14).
Християни однозначно не повинні брати ніякої участі в цьому богохульстві, навіть заради забави,  - зазначають священники у Фейсбук-спільноті  РІВНЕ. Голос Церкви.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також