Книга «Грязь [*khaki]» з автографом автора

3250 0

Ми у соцмережах:

Книга «Грязь [*khaki]» з автографом автора

Сергій Сергійович SAIGON — український військовий, член гірничо-штурмової бригади. У 2015 році пішов на фронт і був демобілізований 2016 року, тоді ж і переїхав до Києва. Сергій Сергійович є автором двох творів: книги «Грязь [*khaki]» та роману «ЮПАК», присвяченому історії українського села. Роман отримав премію Книга року BBC-2020, яку проводять у партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку.

Книга «Грязь [*khaki]» — збірка автобіографічних розповідей про війну на Донбасі. Її відносять до так званої ветеранської прози. Це новий напрям сучасної української прози, де авторами постають воїни-письменники, яких мобілізували, або добровольці та бійці, які почали писати саме під час війни. Серед авторів також зустрічаються волонтери, журналісти, переселенці, цивільні письменники. Кожен має свій унікальний стиль та історію, тому книги виходять різнопланові та різножанрові. Але їх об’єднує одна важлива риса — усі вони вчать не здаватись. Будь-яка історія демонструє сильних людей, які не здаються, тримаючись до останнього.

Збірка отримала багато позитивних відгуків та посіла друге місце у позаконкурсній номінації «Голоси героїв» у Всеукраїнському рейтингу «Книжка року – 2018». Книга «Грязь [*khaki]» — це:

• історії з Донбасу очима очевидця;

• суміш неординарних почуттів та вчинків, що викликають усмішку, та моментів, які спричиняють сум та тугу;

• «жорстка правда» про Схід без зайвих прикрас;

• замість красивих метафор та прихованих сенсів — сувора проза.

Спочатку це була лише серія невеликих прифронтових розповідей, які автор записував у своєму смартфоні під час АТО. Згодом, після демобілізації, Сайгон вирішив зібрати їх у книгу «Грязь [*khaki]». Але чому саме «Грязь»? За словами автора, «грязь» — це про війну, воєнний Донбас та тих, хто там був. А [*Кhaki] — це не лише перший камуфляжний колір, але й саме слово khaki перекладається як «грязь».

Мова Сайгона — суміш кількох діалектів, своєрідний суржик, і саме її автор використав для написання книги «Грязь [*khaki]». Тому оповідання може не сподобатись цінителям чистої української мови, адже окрім суржика тут багато ненормативної лексики. Але купити книгу «Грязь [*khaki]» та іншу ветеранську прозу варто тим, хто прагне дізнатись правду про російсько-українську війну та її безпосередніх учасників.

Купити книгу «Грязь [*khaki]» можна в інтернет-магазині shop.skrypin.ua. Збірка оповідань представлена з унікальним автографом автора. Кожна покупка в Скрипін Шоп — це донейт для незалежного медіа-проєкту skrypin.uа. Купуйте книгу «Грязь [*khaki]» чи будь-який інший товар з магазину, зокрема картини або іншу сувенірну продукцію, та допомагайте проєкту розвиватись!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також