Книгу про футбол привезли у Рівне

479 0

Ми у соцмережах:

Книгу про футбол привезли у Рівне

Книгу "Футбол у Волинському воєводстві", що охоплює період розвитку гри №1 у світі на території Волині і Рівненщини з 1921-го по 1939-й роки, у Рівному особисто презентував її автор, лучанин Сергій Грудняк.

- Ця книга - про історію футболу на території Волинського воєводства у період між двома Світовими війнами. - розповів автор Сергій Грудняк. - Футбол розвивався у багатьох містах. Проводилися офіційні змагання. Це все є у моїй книзі. Зацікавився цією ідеєю я ще у 1991-му році. А конкретно почав працювати над книгою восени 2013-го. Шукав інформацію в архівах, в мережі Інтернет. Спілкувався з колегами-істориками. Зокрема, Юрієм Мельником, який досліджує історію футболу у Здолбунові.

 

Участь у заході взяли також дослідники історії футболу Рівненщини: Віктор Свиридюк та Юрій Мельник.

- Це історична подія в житті Рівного. За багато років - це перша об'ємна книга, що висвітлює великий період історії. Багато інформації допоміг знайти наш колега, здолбунівчанин Юрій Мельник. Я сам збираю матеріал для книги про історію рівненського футболу. І дуже хотів би, щоб така книга вийшла і про історію здолбунівського футболу. Бо Юрій Мельник знайшов дані, що перша команда на Рівненщині була створена саме у Здолбунові. У 1917-му році, - розповів дослідник історії футболу Рівного Віктор Свиридюк.

 

- Приємно, що автор приїхав презентувати книгу з Луцька до Рівного. Важко навіть уявити, як він зумів систематизувати інформацію за такий великий проміжок часу. Це дуже серйозна робота, що заслуговує найтепліших слів. Гадаю, люди, які люблять футбол - знайдуть у цій книзі багато цікавого, - сказав головний тренер "Вереса" Олег Шандрук, який теж відвідав презентацію.

Книгу "Футбол у Волинському воєводстві" можна придбати у Veres Place, повідомляє інформаційна служба НК "Верес" (Рівне).


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також