Кого ще «відріже» Мазяр?

1269 0

Рівненський «Верес» вже став міні-сенсацією нинішнього міжсезоння. Наша команда, яка не приховує своїх амбіцій щодо виходу до Прем'єр-ліги, під час першого збору провела три гри і в усіх перемогла. Зокрема, у Львові на «Україні» рівняни здолали «Карпати» — 1:0.

Верес Рівненський «Верес» під час першого збору провів три гри і в усіх переміг. Зокрема, у Львові на «Україні» рівняни здолали «Карпати» — 1:0. Цей товариський матч мав дати відповіді на кілька запитань: наскільки плідним був перший збір, наскільки кваліфіковані прийшли новачки, а також як виглядають минулосезонні «вересівці» на фоні клубу Прем'єр-ліги. У першому таймі за «Верес» грало лише троє старожилів — Борис Орловський, Ростислав Волошинович та Олексій Зозуля. Витримавши стартовий штурм господарів, у середині тайму центральний захисник рівнян Сергій Борзенко опинився сам на сам з голкіпером, пробивши повз останнього. До слова, саме Сергій віднедавна новий капітан команди. У другому таймі з'явилися більш знайомі обличчя — Микита Ткачов, Олександр Логінов, Олексій Пінчук, Дмитро Гарванко, Антон Яременко, Олександр Лакуста. Після цього перевага львів'ян стала тотальною, «Верес» не міг перейти центр поля, але перемогу все ж втримав. По завершенні матчу наставник нашої команди згадав про хірурга, який заради блага змушений людині щось відрізати. Судячи з усього, така алегорія тренера не випадкова. Напевно, до старту чемпіонату (а можливо, і до другого збору) він проведе ще кілька «відрізань». Принаймні матч з «Карпатами» показав, що до серйозних завдань готові не всі. Розуміють це і футболісти. А тому в наступній контрольній грі у Стрию проти «Скали» вони викладалися як могли, забивши господарям шість «сухих» голів. Звісно, перемога — річ приємна, але варто зважити на те, що «Скала» лише за кілька днів до цього вийшла з відпустки, до того ж грало багато футболістів з молодіжної команди. Але то їхні справи… Ще одним контрольним матчем, першим за хронологією, був поєдинок проти аматорського клубу з Львівщини ФК «Миколаїв», в якому «Верес» виграв — 1:0. Наступний збір «Верес» проведе знову у Славському, починаючи з 30 червня. Сезон для нашої команди розпочнеться 20 липня матчем за Кубок України. Старт чемпіонату у першій лізі запланований на 24 липня. Очікується, що цього року у першій та другій лігах ПФЛ змагатиметься по 18 клубів. Серед суперників «Вереса» будуть і давні знайомі — «Буковина» (Чернівці), «Скала» (Стрий) та «Арсенал» (Київ).