Коли не потрібна довідка про склад сім’ї

459 0

Ми у соцмережах:

Коли не потрібна довідка про склад сім’ї

Кабмін скасував необхідність довідки про склад сім'ї при отриманні деяких держпослуг

Кабінет Міністрів України виключив довідку про склад сім'ї з переліку документів, необхідних для отримання низки державних послуг, повідомляє РБК-Україна.

Така довідка тепер не знадобиться при призначенні й виплаті одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті), інвалідності чи часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов'язаних і резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори або для проходження служби у військовому резерві.

Кабмін скасував представлення такої довідки однією з осіб, яким виплачується грошова допомога, в разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи інвалідності особи рядового чи начальницького складу та інвалідності особи, звільненої зі служби в Держслужбі спеціального зв'язку та захисту інформації.

Особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту разом з рапортом на отримання компенсації за піднайом (найом, оренду) ними житла також більше не будуть надавати довідку про склад сім'ї та реєстрацію місця проживання.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також