«Коли почнемо штрафувати? Незабаром повідомимо»

1252 0

Ми у соцмережах:

«Коли почнемо штрафувати? Незабаром повідомимо»

Лише за минулий тиждень інспектори муніципальної варти зафіксували у Рівному 608 порушень. Найпопулярніше — залишити авто під знаком, де стоянка заборонена, або взагалі припаркуватися на зупинці громадського транспорту. Поки що з порушниками просто ведуть бесіди, але невдовзі дипломатію обіцяють замінити штрафами.

Ірина Матаєва, в.о. начальника департаменту муніципальної варти:

— У відділі контролю за паркуванням маємо п’ять інспекторів, які постійно відпрацьовують міські вулиці, практично весь центр міста. Маємо п’ять великих маршрутів. Треба відзначити, що громадяни досить спокійно сприймають зауваження щодо стоянки у невідповідних місцях, і коли наші інспектори вказують, де є безкоштовні майданчики, водії переїжджають. Потік автотранспорту помітно збільшився.

Маємо також відділ контролю за благоустроєм: сюди відноситься озеленення вулиць та порядок у зелених зонах — щоб не витоптували газони, це і невивезення сміття, розклеювання незаконної реклами на кожному стовпі. Якщо говорити про стихійну торгівлю, то було звернення громадян щодо ринку Північного. Нещодавно наші інспектори відпрацювали вулицю Князя Романа, де велася незаконна торгівля, витоптували газон. Ми провели роз’яснювальну роботу, залучили КАТП-1728 і спільно прибрали територію. Ніхто ж не забороняє торгувати, просто є спеціально відведені для цього місця. Адміністрація ринків доволі лояльно ставиться — чи ви з молоком прийшли, чи з іншим товаром. Можуть навіть надати місце безкоштовно або візьмуть від 5 до 20 гривень залежно від обсягу товару. Почалася сезонна торгівля, є різні МАФи, «баркаси». Будемо пояснювати усім, що є у межах законодавства, а що ні. Просто звертаю увагу, щоб реагували спокійно, бо ми налаштовані позитивно і не є каральним органом.

Сьогодні ми здійснюємо профілактичні заходи. Запитують, коли почнемо штрафувати? Найближчим часом погодимо і офіційно повідомимо — це не буде раптово. Можете надсилати зауваження на нашу гарячу лінію 067 31 38 319. Всі ваші звернення будуть відпрацьовані незалежно від дня тижня — чи в суботу, чи в неділю.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також