Коли відремонтують Індустріальну в Квасилові?

1353 0

Ми у соцмережах:

Коли відремонтують Індустріальну в Квасилові?

Мешканці Квасилова, які сподівались на покращення в селищі після приєднання до громади Рівного, нарікають: фахівець у місцевому ЦНАПі працює лише раз на тиждень, а дорога, якою їздять фури з меблевої фабрики, — розбита. А ще цікавляться, коли нарешті запрацює квасилівська амбулаторія, і просять у влади соціальну їдальню — схожу на ту, яка віднедавна працює у Рівному. Та нині час такий, що не до ремонтів.

Олександр Третяк, міський голова Рівного:

— Поки що призупинений капітальний ремонт амбулаторії — одне з основних питань, яке хвилює мешканців Квасилова. На жаль, видатки на капітальні роботи заморожені казначейськими службами, бо постанова Кабміну обмежує використання коштів в умовах воєнного часу. Як тільки будуть зміни в постанові, одразу відновимо роботи над приміщенням. Наразі поточний ремонт проводиться на вулицях Квасилова — це те, що можемо робити в умовах війни. Є певні труднощі з роботою ЦНАПу­. Зокрема, працівник є лише раз на тиждень, велике завантаження з адміністративними послугами, тому на даний момент рекомендуємо мешканцям Квасилова відвідувати ЦНАП у Рівному.

Віта Кисільова, староста селища Квасилів

Віта Кисільова, староста селища Квасилів:

— Все ми встигнемо, але треба дочекатися перемоги. Зокрема, на вулиці Індустріальній, де торік не встигли зробити навіть поточний ямковий ремонт і тому станом на теперішню весну справді критична ситуація. Але в міру надходження коштів, якщо бюджет нам дозволить, комунальники обов’язково все виконають.

До речі, соціальна їдальня у нас існувала ще до війни і користувалася популярністю, бо комплексний обід коштував 35–40 гривень — це кафе «Затишок», сім’я Шепеляків. Наразі цей підприємець залучений до харчування внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитку профліцею.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також