Коли за лікування зубів на Рівненщині платити не треба

1006 0

Ми у соцмережах:

Коли за лікування зубів на Рівненщині платити не треба

У 17 лікарнях Рівненщини можна отримати безоплатну невідкладну стоматологічну допомогу. Медзаклади мають договір із НСЗУ.

Невідкладна (ургентна) стоматологічна допомога — це усунення гострого болю та лікування станів, які загрожують життю (наприклад, пульпіт, перелом зуба тощо).

Планова стоматологічна допомога для дорослих може бути платна, оскільки не покривається програмою медичних гарантій. Плата за послугу здійснюється офіційно за тарифом, який встановлює власник медзакладу, повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.

До переліку безоплатних стоматологічних послуг входять: первинний огляд та оцінка стану; ургентна та планова допомога дітям до 18 років з необхідними супутніми інструментальними дослідженнями (такими як внутрішньоротова рентгенографія, позаротова рентгенографія, що проводяться у закладі) та своєчасним знеболенням на всіх етапах діагностики та лікування; ургентна допомога дорослим зі своєчасним знеболенням; хірургічні втручання під час надання ургентної стоматологічної допомоги дорослим та дітям. А також — обов’язкові медичні профілактичні огляди учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також дітей до 6 років.

Для дітей у лікарнях, законтрактованих НСЗУ, безоплатною може бути як невідкладна, так і планова стоматологія.

На Рівненщині безоплатну невідкладну стоматологічну допомогу можна отримати у 17 медзакладах: Володимирецькій багатопрофільній лікарні,Острозькій багатопрофільній лікарні, Демидівській ЦРЛ, Рівненській міській стоматологічній поліклініці (вул. Марка Вовчка, 14), Рівненській міській стоматологічній поліклініці (вул. Соломії Крушельницької, 46), Рівненській обласній лікарні, Острожецькій районній лікарні, Рівненській обласній стоматологічній лікарні, Дядьковицькій лікарні, Клеванській лікарні імені Михайла Вервеги, Олександрійській лікарні, Зарічненській багатопрофільній лікарні, Дубенській міській поліклініці, Деражненській районній лікарні, Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни, Вараській багатопрофільній лікарні, Степанській районній лікарні, Клесівській районній лікарні.

Щоб дізнатись адреси та контакти найближчих закладів, що уклали договір з Національною службою здоров’я України на надання стоматологічної допомоги, можна зателефонувати до контакт-центру НСЗУ за номером 16–77.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також