Коли у Рівному почнуть штрафувати нахабних водіїв?

2524 0

Ми у соцмережах:

Коли у Рівному почнуть штрафувати нахабних водіїв?

Муніципальна варта все ще лише попереджає, а не штрафує водіїв за неправильне паркування автомобілів

Тротуари та двори багатоповерхівок вщерть заставлені автомобілями — звична картина у Рівному, особливо для центру міста. Деякі водії паркуються навіть на «зебрі» та на газонах, ігноруючи обурення перехожих. На попередження від муніципальної варти практично ніхто не зважає. То чому ж рівненські муніципали досі не штрафують, хоч планували почати ще навесні?

Ірина Матаєва, в.о. керівника департаменту муніципальної варти:

— Проблема існує. Наприклад, дуже часто спецтехніка КАТП не може доїхати до сміттєвих баків, бо багато автомобілів паркують біля них — а це теж порушення, бо визначено, що відстань до баків має бути не менше двох метрів. Щодо штрафування — йдемо на завершальний етап, це суто технічне питання, бо є обмеження у зв’язку з воєнним станом. З нетерпінням чекаємо, коли в нас з’явиться така можливість, щоб можна було штрафувати.

Олександр Третяк, міський голова Рівного:

— У муніципальної варти буде планшет або апарат, який фіксуватиме вид правопорушення, туди вводитимуть інформацію про власника і державний реєстраційний номер авто. Ми мали ще весною це зробити, але через війну було призупинено. Бо ця апаратура має отримати доступ до захищеного типу зв’язку. Оскільки Держспецзв’язок в період воєнного стану зосереджений більше на захисті інформації й доступ до захищених каналів досі не надав, то процес затягнувся. Але, я думаю, невдовзі ми його отримаємо. Як тільки буде погодження, одразу наші муніципали каратимуть штрафами.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також