Колишня дружина вбитого перукаря хоче 3 мільйони

4893 0

Ми у соцмережах:

Колишня дружина вбитого перукаря хоче 3 мільйони

Три мільйони гривень за завдану моральну шкоду — таку суму хоче отримати Наталія Литвинова, перша дружина вбитого перукаря Сергія Литвинова. Ці гроші жінка хоче стягнути з Тетяни Литвинової, другої дружини, яку й обвинувачують у вбивстві. Заяву про завдані моральні збитки Наталія Литвинова озвучила цього тижня в суді.

Нагадаємо, у 2017 році знайшли вбитим рівненського перукаря Сергія Литвинова. У злочині звинувачують його другу дружину — Тетяну Литвинову. Жінку відразу помістили у СІЗО. За цей час вона встигла народити там двійко дітей. І зараз просить випустити її під домашній арешт.

А перша дружина вбитого хоче, аби обвинувачена компенсувала моральну шкоду. Потерпілим у цій справі виступає 17-річний Сергій Литвинов, син вбитого перукаря від першого шлюбу. Мати, оскільки хлопець неповнолітній, є його офіційним представником в суді.

За час розгляду справи мати та батько убитого Сергія померли. А вирок суду Тетяна Литвинова не почула і досі. Не визнає також і цивільний позов про відшкодування моральної шкоди. Втім, у злочині зізнається та покази давати готова. Але просить випустити її із СІЗО. Прокурор проти. Адвокат Тетяни Литвинової просить змінити її підзахисній міру запобіжного заходу — з тримання під вартою у СІЗО на цілодобовий домашній арешт.

Але судді приймають рішення продовжити Тетяні Литвиновій тримання під вартою ще на 60 діб. Наступне судове засідання відбудеться 31 серпня. Представниця потерпілого Наталія Литвинова пояснить суду, за що обвинувачена має відшкодувати її сину 3 мільйони гривень.

Нагадаємо, за датою скоєння злочину Тетяна Литвинова підпадає під дію «закону Савченко». А за ним день перебування в СІЗО рахують за два. І з цього виходить, що нібито відсиділа Тетяна Литвинова не 4, а 8 років.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також