Команда Veres Academy зіграє у фіналі Першої ліги ДЮФЛ України

455 0

Команда Veres Academy U16 здобула вольову перемогу над вінницькою Нивою у півфінальному матчі чемпіонату Першої лігу ДЮФЛ України серед юнаків віком до сімнадцяти років! Нива (Вінниця) - Veres Academy - 1:2 (1:1)

Підопічні тренера Ігоря Луценка пропустили першими. Вінничани забили у середині першого тайму завдяки вдалим індивідуальним діям Назарія Михальчука. Але перед перервою академіки відігралися. У такій же стрімкій контратаці Антон Видрич замкнув передачу партнера з правого флангу.

А перемогу червоно-чорні вирвали у компенсований час матчу. Олександр Наумов обігрався у стіночку із партнером по команді і ідеально пробив у ближній кут воріт з лінії штрафного майданчика, повідомляє інформаційна служба Вереса..

Завтра, 23-го червня, команда U16 Академії народного клубу у фіналі Першої ліги ДЮФЛ на полі НТБ імені Віктора Баннікова у столиці зустрінеться з командою міста Вишневого з Київської області. Початок матчу о 15:00.