Команда з Нетішина виграла Рівненську баскетбольну лігу

1289 0

«Енергетик» з Нетішина став чемпіоном Аматорської баскетбольної ліги Рівного. У фіналі нетішинці у запеклій боротьбі переграли рівненський «Балтік Хаус» з Анатолієм Дубнюком та В'ячеславом Ковалевським на чолі — 74:72. У грі за третє місце рівненський «Лавісс» виграв у сарненського «Будсервісу» — 87:74.

АБЛ_фінал

Фото з facebook.com/abl.rivne. Автор фото: Андрій Черненков
«Енергетик» з Нетішина став чемпіоном Аматорської баскетбольної ліги Рівного. У фіналі нетішинці у запеклій боротьбі переграли рівненський «Балтік Хаус» з Анатолієм Дубнюком та В'ячеславом Ковалевським на чолі — 74:72. У грі за третє місце рівненський «Лавісс» виграв у сарненського «Будсервісу» — 87:74. Центрового «Енергетика» Сергія Романа (на фото) за підсумками турніру визнали найкращим гравцем турніру. Чемпіонат АБЛ у Рівному проходив вже вдванадцяте. Втім, на відміну від минулих років, цього разу — це офіційно Центральна зона чемпіонату області. Тож на «Енергетик» та «Балтік Хаус» ще очікують матчі проти переможців Північної та Південної зон.