Комендантську годину на Рівненщині пропонують скоротити, щоб довше посидіти в ресторані?

8244 0

Ми у соцмережах:

Комендантську годину на Рівненщині пропонують скоротити, щоб довше посидіти в ресторані?

Обласна влада розглядає можливість скорочення комендантської години. Перед тим, як винести це питання на голосування ради оборони області, голова Рівненської ОВА Віталій Коваль вирішив провести опитування. Наразі 69% його читачів у соціальних мережах підтримали скорочення комендантської години з 00:00 до 5:00.

Олександр Поліщук, речник обласної військової адміністрації:

— Комендантська година була запроваджена з початку війни. Адже було дуже важливо контролювати те, що відбувається на вулиці з настанням сутінок. Завдяки комендантській годині ворожі агенти не мали можливості вільно розгулювати містом та збирати дані. Після настання комендантської години усе цивільне населення знаходиться у своїх домівках, а правоохоронці відловлюють можливих посібників ворога.

Однак нещодавно до військової адміністрації надійшло спільне звернення від ресторанного бізнесу. Вони стверджують, що через комендантську годину не встигають розвозити по домівках своїх працівників після завершення зміни. Тому змушені закривати свої заклади раніше. Скажімо, о 21-й годині. Ми не планували зменшувати час комендантської години, поки триває війна. Але оскільки надійшло таке звернення, то вимушені його розглянути. Бо наша область — тилова, і нам дуже важливо, щоб бізнес мав комфортні умови роботи та сплачував якнайбільше податків до місцевих бюджетів.

Оскільки це дискусійне питання, то було вирішено поцікавитися думкою людей. Хоч ключовою у можливому прийнятті такого рішення буде все ж позиція силових структур. Назустріч бізнесу вже пішли у Житомирській, Волинській та Чернівецькій областях, обмеживши дію комендантської години.

Богдан СЛОНЕЦЬ


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також