Комісію з питань транскордонного співробітництва очолив Олександр Данильчук

1096 0

Ми у соцмережах:

Комісію з питань транскордонного співробітництва очолив Олександр Данильчук

Голову обласної ради Олександра Данильчука призначено головою постійної комісії з питань транскордонного співробітництва Української асоціації районних та обласних рад.

На запрошення Міністерства закордонних справ України щодо створення українсько-білоруської робочої групи з питань міжрегіонального і транскордонного співробітництва Українська асоціація районних та обласних рад делегувала Олександра Данильчука до складу цієї робочої групи. Окрім голови обласної ради, до її складу також планують включити голову Сарненської районної ради Руслана Серпенінова. Заплановано, що українську сторону в цій робочій групі представлятимуть, заступник тіністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань європейської інтеграції Тарас Токарський, по одному представнику від обласних державних адміністрацій та органів міської влади України, по представнику МЗС України, Посольства України у Білорусі, Державної прикордонної служби України та Державної фіскальної служби України.

Прес-служба Рівненської обласної ради повідомляє, що перше організаційне засідання цієї робочої групи відбудеться в Житомирі наприкінці лютого. На ньому обговорять можливості започаткування та реалізації спільних українсько-білоруських проектів з розвитку територій. Також йтиметься про підготовку до проведення Другого форуму регіонів України та Білорусі, який має відбутися в Житомирі у другому півріччі цього року. Нагадаємо, що Перший форум відбувся торік у Гомелі.  Тоді було підписано меморандум про міжрегіональне співробітництво між Рівненською ОДА та Брестським облвиконкомом.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також