Компанія ухилилася від сплати понад сім мільйонів гривень податків

1050 0

Ми у соцмережах:

Компанія ухилилася від сплати понад сім мільйонів гривень податків

Податкова міліції ГУ ДФС у Рівненській області викрила місцеву торгову компанію, яка ухилилася від сплати податків в особливо великих розмірах.

Під час проведення операції «Мережа» та розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків, податківці встановили службових осіб однієї з торгових компаній Рівного, які ухилялися від сплати податків шляхом неповного відображення в документах податкового та бухгалтерського обліку обсягів доходу компанії під час реалізації товарів через мережу склад-маркетів та одну із Інтернет - мереж.

Для цього використовували підконтрольних фізичних осіб-підприємців, на ім’я яких частково документально оформляли продаж товарів, замовлених реальними покупцями, в т.ч. через сайти склад-маркетів у мережі Інтернет. Таким чином фігуранти незаконно формували своїй компанії витрати, внаслідок чого ухилилися від сплати понад 7 млн. грн. податків.

ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що пошук бажаючих зареєструватися за грошову винагороду як ФОП , також здійснювали в Інтернеті, а товари реальним покупцям доставляли власним транспортом. Під час обшуків, проведених в офісах компанії – фігуранта та в офісних і складських приміщеннях вказаної мережі склад-маркетів, вилучено чорнові записи, які свідчать про здійснення незаконної фінансово-господарської діяльності, банківські картки, ключі до банківських рахунків, готівку в національній та іноземній валюті на суму понад 3,1 млн. грн., а також техніку та електронні носії інформації. Триває слідство.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також