Кому пощастить у неділю

575 0

Ми у соцмережах:

фото - https://www.rbc.ua

10 листопада зірки допоможуть зберегти енергію й оптимізм навіть у складній ситуації: критичній, стресовій, аварійній. Аж до ночі є сподівання на щасливий результат, якщо направити азарт на добрі, а не руйнівні цілі.

Варто активніше користуватися благами та можливостями: пільговим періодом, форою, заступництвом або симпатією, свободою маневру. За умови успішного подолання перешкод і хорошого запасу сил, увечері можна відсвяткувати успіх, повідомляє УНІАН.

Овен

Імпульсивні азартні Овни відчувають спокусу продовжити боротьбу, але у багатьох випадках їм краще проявити благородство, скористатися вдалим моментом і встановити мир у «досудовому порядку». Суперечка, не завершена вчасно, згодом ще не раз зіпсує вам життя, при цьому в ньому стане менше пом'якшувальних моментів. Якщо ворожнеча, тяганина або конкуренція обґрунтовані, у них не завадить перепочинок.

Телець

Спокійні миролюбні Тельці будуть жити, як на вулкані. Можливий дискомфорт через обставини, що ведуть до ризику або сплеску емоцій. Енергійним, грайливим Тельцям варто стежити, щоб їхні імпульси не вели до деструктивних наслідків. Авантюрний спосіб життя може завдати шкоди їхньому звичному побуту або бізнесу, створити передумови для виснаження нервової системи або іншої шкоди здоров'ю.

Близнюки

Близнюкам краще провести 10 листопада не в самоті. Він буде яскравішим і насиченішим, якщо ви візьмете участь у колективній програмі розваг або розділите з однодумцями своє хобі. Партнерські та дружні відносини будуть з девізом «у горі та радості»: чим більше випробувань ви переживете разом, тим краще зрозумєте один одного. 

Рак

Для Раків, особливо цілеспрямованих та енергійних,  буде складний день. Ви або ваші плани в зоні ризику, але не варто відразу визнавати поразку, потрібно шукати додаткову опору. Поганий вчинок можна загладити красивим жестом, доброю справою, великодушною послугою. Небезпечна авантюра може закінчитися випадковим успіхом. Ви отримаєте моральну підтримку або допомогу у випадку кризи чи травми.

Лев

Заповзятливі креативні Леви пожнуть плоди своєї активності, а Леви, які довірилися долі – плід своєї незламної віри. Підсумком зусиль і принесених жертв стане саме те, про що ви мріяли. Якщо ви легкодухо відмовилися від шансу, то ожете пошкодувати через слабкість свого духу або про недостатню фізичну енергію. На щастя, і цього разу зірки підготували вам втішний приз.

Діва

ля Дів 10 листопада – енергозатратний день. Успіх не прийде без зусиль, доведеться ризикнути, похвилюватися. Щасливе розв'язання проблеми здатне викликати короткочасний, але могутній душевний підйом і ввести у стан емоційної ейфорії. Причиною радості може стати не тільки особиста перемога, але й успіх близької людини, сімейна або житлова ситуація, яскравий момент духовного життя, подія на батьківщині.

Терези

Варто приймати й підкріплювати позитивом будь-які добрі наміри інших людей. День допомагає списати частину боргів або забути частину образ. За умови рівної відповідальності, саме інша сторона буде не проти зробити перший крок. Якщо розбиту чашу не склеїти, є надія на справедливе врегулювання інтересів. Втративши такий шанс, ви можете згодом про це пошкодувати.

Скорпіон

Скорпіонам день обіцяє віддачу від зусиль. Чим більш азартно, сміливо і швидко ви діяли напередодні, тим вищою буде винагорода, моральна або матеріальна. Особливо, якщо ви дотримувалися принципу «менше слів, більше справ». 10 листопада, можливо, ви отримаєте додатковий прибуток або врятуєте дорогу вам істоту, доведете комусь свою незамінність у ролі помічника або повноправного партнера.

Стрілець

Стрільців чекає зовнішній тріумф або приємне відчуття внутрішнього морального задоволення. Джерелом радості  може стати подарунок, виграш, любовна удача, вигода від співробітництва, щасливий фінал гри, авантюри, побачення, важкого заходу. Батьків діти порадують.10 листопада важливо не розкидатися успіхами, «збирати врожай». цінувати та закріплювати досягнення року, що минає.

Козеріг

Козерогам краще жити моментом і отримувати радість саме від нього. Моральні вигоди можуть виявитися ціннішими за матеріальні. Якщо ви в хорошій формі, можна дозволити собі коротку перевитрату сил. Не варто відкладати заплановане: і внутрішній імпульс, і наданий шанс будуть нестійкими. При нездоров'ї й невдалих обставинах вам краще не ризикувати: результат не буде коштувати зусиль.

Водолій

Водолії можуть розраховувати на щасливий фінал пригоди, наприклад, складної поїздки. Позитивний аспект подій здатний затьмарити негативні враження, але зірки радять не забувати їх і зауважити досвід. Невдовзі на вас чекає повторення випробувань, при цьому ви можете бути позбавленим нинішніх приємних потурань: керівництва, страхування, моральної підтримки або вдачі новачка.

Риби

Риби можуть сподіватися на удачу в моральному чи фінансовому еквіваленті. Зросте шанс отримати подарунок, подяку, гідну компенсацію або щедрий аванс. 10 листопада можуть частково виправдатися великі очікування щодо якоїсь людини, проекту або концепції.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також