Кому землю біля Усті?

2801 0

Ми у соцмережах:

Кому землю біля Усті?

Міський депутат Олександр Лащук знайшов у Рівному ще кілька вільних, як йому здавалось, земельних ділянок неподалік центру міста. У вересні запропонував безкоштовно передати їх учасникам АТО.

земля теплици

Депутат Лащук: "Будівництво йде повним ходом"
Олександр Лащук, депутат міськради:
— Цікава схема — на 5 сотках стоять колишні теплиці тресту зеленого господарства. Кілька років тому їх передали приватним фірмам, які оформили з теплиць "об'єкти нерухомості", а для їхнього обслуговування попросили у міськради ще 7 гектарів землі! Депутати торік це не підтримали, бо голосів забракло. На деякий час справа заглохла. Але цієї осені приватні структури раптом отримали на ті ділянки містобудівні умови від управління містобудування та архітектури. Я виїжджав туди в понеділок — будівництво йде повним ходом. Робітники просто гріють землю і заливають туди фундамент, незважаючи на мороз. За моєю інформацією, зводять житло для прокурорів, суддів та правоохоронців. Вартість кожної з цих ділянок — не менше 60 тисяч доларів. А за менш привабливі ділянки на пагорбах у Бармаках, що зараз пропонують воякам АТО, більше 1,5-2 тисяч у. о. ніхто не дасть. Я готовий навіть штурмом забирати ділянки з-під теплиць, якщо знайду активних учасників АТО. Чому бідним силовикам пропонують гіршу землю, а заможним — запросто продають хорошу?
Сергій Семенець, головний архітектор міста:
— У районі вулиць Малорівненської та Ботанічної триває будівництво житлового кварталу — цим займається фірма "Флорес". З документами у них все в порядку, тому їм надали містобудівні умови. Наскільки мені відомо, там планується одноповерхова забудова. До нас уже зверталися місцеві мешканці, бо їх також непокоїло, що ж будують по сусідству з ними.
Зі штурмом чи без, але вибирати для бійців земельні ділянки у Рівному тепер буде спеціальна робоча група, яку створили на минулій сесії міськради. До складу комісії увійшли і депутати, і представники військовослужбовців — щоб потім не звинувачувати одне одного в упередженості. Досі ділянки у місті не отримав жоден учасник АТО. Роман Гресько, начальник управління Держземагентства у Рівному:
— На цю землю оформлено право власності приватною фірмою. Але цільове призначення ділянки — для обслуговування нежитлових будівель! Видача містобудівних умов є лише підставою для зміни цільового призначення ділянки, але не дозволом на будівництво житла. Без офіційної зміни призначення — така забудова протизаконна. Наскільки мені відомо, проект землеустрою у них вже розроблений і погоджений ще кілька місяців тому, але з якихось причин його досі не затвердила Рівнерада. На сесію його ще не виносили. Передати землю учасникам АТО можливо тільки за умови, що так добровільно захоче зробити сама фірма «Флорес». Або якщо суд поверне цю ділянку у комунальну власність міста, але я такої підстави не бачу.
Олена ВЛАСОВА.
tag:Земля учасникам АТО


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також