Комунальники сплатять 30 тисяч гривень штрафу за сміттєзвалище, яке нашкодило землю

617 0

Ми у соцмережах:

Комунальники сплатять 30 тисяч гривень штрафу за сміттєзвалище, яке нашкодило землю

За забруднення земельних ділянок державне КП «Березнекомунсервіс» на Рівненщині сплатить більше 30 тис. грн. збитків. Нещодавно тут з перевіркою побували екологи.

 За результатами позапланової перевірки інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу на території Городищенської сільської ради Березнівського району встановлено факт забруднення земельних ділянок твердими побутовими відходами (ТПВ) шляхом облаштування сміттєзвалища КП «Березнекомунсервіс», що є порушенням ст. 35 Закону України «Про охорону земель».

За виявлені порушення відповідальних осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Після лабораторних досліджень грунтів в місцях складання ТПВ даного підприємства, відібраних відділом інструментально – лабораторного контролю Інспекції, було проведено розрахунок розміру шкоди, заподіяної державі, внаслідок забруднення земельних ділянок твердими побутовими відходами сума збитків яких склала 32 тис. 097 грн. Підприємству направлено претензію для добровільного відшкодування збитків.

У разі відмови підприємства від сплати, Державна екологічна інспекція Поліського округу буде змушена звернутися до судових органів для стягнення збитків у встановленому порядку.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також