Конфіскували зброю і пояснили чому

1393 1

У місті Рівному під час перевірки правомірності зберігання вогнепальної зброї працівники поліції та нацгвардійці конфіскували 4 мисливських рушниці.

Планова перевірка відбулася за участі інспекторів з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи відділу превенції Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області  та військовослужбовців частини 3055 2 Галицької бригади Нацгвардії.

Офіцерка групи інформації і комунікації Аліна Новікова повідомила РВ, що у 18 власників зброї перевіряли наявність дозвільних документів на її зберігання та умови її зберігання. За порушення умов перереєстрації дозволів на носіння та зберігання вогнепальної зброї  три мисливські гладкоствольні рушниці і одна нарізна були конфісковані. .

Документи за цими фактами передані до суду. Власники зброї за порушення строків реєстрації (перереєстрації) зброї понесуть адміністративну відповідальність відповідно до порушень, передбачених статтею 192 КУпАП. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Евгений Лисовский 11:57, 22.02.2019

    у нас в разрешительной сфере происходит бред - выкачка денег с людей , зачем давать разрешение на 3 года? давайте тогда всем давать разрешения по 3 года , а потом пусть переделывают. права на вождение на 3 года , допуски везде и т.д.....собирались типа на 5ть , потом передумали - бабло обламывается...

Залиште вiдповiдь

Читайте також