Хто очолить теплового монополіста Рівного

1407 0

Ми у соцмережах:

Олександр Корчинський

Олександр Корчинський з’явився у Рівному у жовтні 2018 року, замінивши на посаді директора «Рівнетеплоенерго» Степана Коропецького. «Укртепло», новий власник теплопостачального підприємства поставив завдання цьому «кризовому менеджеру» — зменшити борги перед компанією. Днями стало відомо, що п.Корчинського запросили на посаду керівника державного підприємства «Центренерго», яке займається виробництвом електричної та теплової енергії. Чи ж виконав п.Корчинський свою місію у Рівному?

Рівнянам п. Корчинський запам’я­тає­ться активністю з вибивання боргів — чи не вперше заговорили навіть про можливість втрати квартир через несплату за теплопостачання. А ще — намаганням просувати проект зі встановлення у Рівному твердопаливних котлів, чому дуже опирались рівняни, побоюючись негативного впливу на довкілля.

Новим директором «Рівнетеплоенерго» стане 43-річний чернігівець Олександр Рибалка. Він уже у Рівному. Але доки Корчинського офіційно не призначать на нову посаду, Рибалка працюватиме на посаді заступника. До цього п.Рибалка був директором Чернігівської ТЕЦ. У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України, у 2010 — Чернігівський національний технологічний університет. Має досвід роботи в АК «Київводоканал» та ПАТ «Черкаське Хімволокно», а також у державних установах.

Іван Надєїн, засновник групи компаній «Укртепло», інвестор «Рівнетеплоенерго»:

Справді, Олександра Корчинського запросили на посаду керівника «Центренерго». Це одне з найпотужніших підприємств в теплоенергетиці, яке є професійною вершиною для будь-якого менеджера у цій сфері. Щойно буде офіційно оприлюднено рішення уряду, ми одразу ухвалимо кадрові зміни по підприємству.

А щодо боргів, то зауважу, що на початку цього опалювального сезону «Нафтогаз України» категорично відмовився виділити номінації за газ для «Рівнетеплоенерго», поки рівень розрахунків підприємства за блакитне паливо не перевищить 90%. Існувала загроза зриву початку опалювального сезону — саме через борги рівнян і підприємств — за тепло, а також держави — за різницю у тарифах. Тому я мусив дати особисті гарантії на суму 30 млн грн і внести як заставу власний депозит з майновими правами на сонячну електростанцію. Лише після цього «Нафтогаз України» виділив номінації на газ для теплопостачального підприємства.

Погодьтесь, це ненормальна ситуація. У Європі, на яку ми рівняємося, ви не знайдете компанії, яка б закривала очі на багатомісячні борги.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також