Коржевський переміг в конкурсі на посаду начальника обласного управління освіти

663 0

Ми у соцмережах:

Коржевський переміг в конкурсі на посаду начальника обласного управління освіти

Петро Коржевський став новим начальником обласного управління освіти і науки. Відповідне розпорядження підписав Віталій Коваль, голова Рівненської ОДА.

 «Відповідно до Закону України "Про державну службу", Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, зі змінами, пропозиції конкурсної комісії Рівненської обласної державної адміністрації щодо визначених кандидатур для проведення співбесіди  та за результатами проведеної співбесіди:

1. Визначити Коржевського Петра   переможцем конкурсу на зайняття посади державної служби  категорії "Б" - начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

2. Відділу  роботи з персоналом апарату Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити розміщення інформації про визначення переможця конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби та на офіційному вебсайті Рівненської обласної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також