Костопільський борець — віце-чемпіон Європи

1267 0

Вихованець Костопільського обласного ліцею фізкультури та спорту Олексій Масик здобув срібну медаль на кадетському чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби.

Вихованець Костопільського обласного ліцею фізкультури та спорту Олексій Масик здобув срібну медаль на кадетському чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби. У фінальній сутичці у категорії до 42 кг костопільчанин поступився представнику Туреччини. Змагання проходили у болгарському місті Самокове. Олексій Масик показав найкращий серед українців результат, ще троє наших спортсменів здобули "бронзу". Разом з європейським "сріблом" костопільчанин отримав путівку на Юнацькі Олімпійські ігри, що відбудуться цього року у Китаї.