![Коваль їздив дивитися, як виготовляють ковбасу і сардельки (ФОТО)](/img/650/koval-izdiv-divitisya-yak-vihotovlyayut-kovbasu-i-_20210205_7974.jpg)
Обласне керівництво продовжує відвідувати підприємства Рівненщини.
Як повідомляє Рівненська ОДА, цього разу Віталій Коваль зі свитою відвідали господарство «Млинівська Чайка», яке працює уже 23 роки.
- Підприємство орендує 3,5 тисяч га землі на території Демидівської та Млинівської територіальних громад. Це дало їм можливість налаштувати повний цикл виробництва. Від вирощування зернових, бобових і насіння олійних культур до розведення свиней та птиці, і виготовлення м’яса, - ділиться Коваль.
Загалом начальнику показали, як виготовляють ковбасу та сардельки.