Коваль показав польським партнерам, як жінки на «ОДЕК» роблять фанеру

771 0

Ми у соцмережах:

Коваль показав польським партнерам, як жінки на «ОДЕК» роблять фанеру

Сьогодні разом з польською делегацією начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль відвідав «ОДЕК» - одне з найбільших підприємств із виробництва фанери не лише на Рівненщині, а й в Україні.

Ян Шинака, президент правління Szynaka-Meblе (найбільшої меблевої фірми в Польщі), розповів, що співпраця з деревообробними підприємствами на Рівненщині точно входить в їхню стратегію. Вони бачать спільне виробництво та можливості виходу на європейський і світовий ринок.

Наразі «ОДЕК» виробляє вдвічі більше плану. Підприємство мало проектну потужність всього 50 тис м³, а зараз збільшились до 105 тис м³ фанери. Все вдалося зробити завдяки модернізації виробництва, злагодженій роботі і попиту на українську продукцію.

- Для області підприємство - це 1700 робочих місць і гарант економічної стабільності. Понад 160 працівників мобілізовані і служать в лавах ЗСУ. Проте їхні місця не скорочені, їх зайняли жінки, які виконують складні операції та розуміють свою відповідальність. На підприємстві хороший мікроклімат. Тут працюють як з найближчих громад, так і з Волинської області. Є організована доставка працівників у радіусі 80 км, - розповідає Віталій Коваль. -  Такі підприємства як «ОДЕК» роблять Рівненщину меблевою столицею України. За останніх декілька років ми зайняли лідируючу позицію і продовжуємо її нарощувати. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також