Коваль попросив дипломата знайти у Франції партнерів для Рівненщини

905 0

Ми у соцмережах:

Коваль попросив дипломата знайти у Франції партнерів для Рівненщини

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсена та координатором діяльності Альянс Франсез в Україні Кларіс Броссар.

- Сьогодні в рамках співпраці між Україною та Францією на передову роль має виходити культурне та економічне співробітництво між регіонами двох держав. Допоможіть знайти для Рівненської області партнерський регіон у Франції для конструктивної співпраці, - звернувся Віталій Коваль до Посла Франції в Україні Етьєна де Понсена під час зустрічі

Сторони обговорили й можливе залучення французького капіталу в реалізацію інвестиційних проектів в нашій області. Зокрема, щодо виробництва біопластику із кукурудзи. Також говорили про можливість перенесення нерентабельних у Франції виробництв на територію Рівненської області в рамках міжнародного перерозподілу праці. Для французів - це зменшення затрат, для Рівненщини - робочі місця й місцеві податки.

Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні пообіцяв особливий рівень взаємостосунків із Рівненською областю, адже сьогоднішній його візит в Рівне - одна з перших робочих поїздок на займаній посаді (Етьєна де Понсена призначено Послом Франції в Україні наприкінці серпня цього року).

Посол Франції попросив в керівництва області підтримки для Французького Альянсу міста Рівне. Зокрема, сприяння у проведенні заходів, вивченні французької мови тощо.

Французький Альянс (Альянс Франсез) міста Рівне є частиною всесвітньої мережі Французьких Альянсів. Він дарує можливість українцям адаптуватись до інтернаціонального оточення та вимог розвитку сучасного світу, де культурний обмін, знання та солідарність грають ключові ролі. Оскільки організація не ставить перед собою прибуткових цілей, Французький Альянс має за мету популяризувати французьку мову та культуру країн, де нею розмовляють. Французький альянс міста Рівне проводить мовні курси, культурні фестивалі, зокрема "Французька весна", виставки, концерти тощо, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також