Коваль представив нового керівника Корецької РДА

1217 0

Ми у соцмережах:

Коваль представив нового керівника Корецької РДА

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль із робочою поїздкою відвідав Кореччину. Передусім, він представив колективу райдержадміністрації нового керівника Олександра Зайчука.

- Донедавна Корецький район був єдиним в області, де не було очільника. З появою нового керівника очікую ефективних менеджерських рішень та злагодженої роботи. Виконання поставлених завдань контролюватиму особисто, - відзначив Віталій Коваль.

 

Олександр Зайчук є колишнім військовим та громадським діячем. Був учасником цілого ряду військових операцій, зокрема, виконував миротворчий обов’язок в Косово та республіці Ірак, брав участь в АТО.

Віталій Коваль наголосив, що Корецький - один із двох районів області, у яких упродовж останніх п'яти років не сформовано жодної ОТГ. Тож голова ОДА доручив Олександру Зайчуку максимально сприяти створенню Корецької та Великомежирицької ОТГ, які передбачені затвердженим Кабміном перспективним планом.

Голова ОДА підкреслив на необхідності проведення аудиту використання сільськогосподарських земель в районі та впорядкування відповідної документації. Це дозволить захистити права землекористувачів і збільшити надходження до місцевих бюджетів.

У свою чергу, новопризначений голова райдержадміністрації Олександр Зайчук подякував за довіру Президенту України та голові облдержадміністрації. Він запевнив, що у своїй роботі дотримуватиметься принципу «людиноцентричності» та норм Конституції.

Упродовж робочої поїздки Віталій Коваль також планує оглянути приміщення медзакладів на території району, зокрема, Корецької обласної лікарні відновного лікування та ЦРЛ. Окрім цього керівник області ознайомиться із роботою місцевого Центру надання адміністративних послуг, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також