Коваль зібрав усіх керівників населених пунктів Рівненщини, щоб виділили гроші на армію

4905 0

Ми у соцмережах:

Коваль зібрав усіх керівників населених пунктів Рівненщини, щоб виділили гроші на армію

Об‘єднувати, а не роз‘єднувати. Саме таким принципом керувалися представники фракцій Дубенської міськради, коли одноголосно проголосували за виділення коштів на оборонну галузь. Відтак, передбачили на це 30% від сплаченого військовими ПДФО до місцевого бюджету.

«Це правильна позиція й інші голови ТГ мають брати приклад з них, - наголошує начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. - Війна триває, а захист Рівненщини – це не питання Зарічненської чи Локницької прикордонних ТГ. Це справа усіх громад».

Наприкінці минулого тижня начальник ОВА зібрав голів усіх 64-х громад Рівненської області. Разом із військовим командуванням та правоохоронними органами визначили пріоритети на 2023 рік. Це збільшення підтримки ЗСУ та посилення оборони Рівненщини.

Усі голови ТГ підтвердили готовність фінансувати оборону та армію у максимальному обсязі.

«Розраховуємо й на одноголосну підтримку цього питання депутатів всіх рівнів. На шляху до перемоги не може бути ніяких «але». Лише твердість, впевненість та єдність. Продовжуємо «нарощувати м’язи» у війні за незалежність України», - коментує Віталій Коваль.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також