![Краплини крові, що рятують життя: донорами стали поліцейські](/img/650/kraplini-krovi-shcho-ryatue-zhittya-donorami-stali_20231201_1476.jpg)
Сьогодні поліцейські Рівненщини стали донорами для тих, кому вкрай необхідна допомога.
Через війну з російським агресором кількість пацієнтів у лікарнях, на жаль, невпинно зростає. Крові та її компонентів потребують і наші захисники. Крім того, з підступним хворобами борються й цивільні громадяни, серед яких діти.
Долучайтеся і ви до допомоги! Краплинка до краплинки і наша кров врятує комусь життя.