Кращі з кращих обласного масштабу

2428 0

Облспортуправління традиційно перед Новим роком назвало кращих з кращих, на його думку, представників нашого спорту. До десятки кращих спортсменів увійшли: — волейболістки «Регіни» сестри Наталія та Валерія Гончарови, які у складі юнацької збірної України виграли першість Європи; — фрістайлістка Тетяна Козаченко, яка після травми повернула лідируючі позиції в Україні, а разом з цим здобула єдину від області путівку на зимові Олімпійські ігри до Турину;

Облспортуправління традиційно перед Новим роком назвало кращих з кращих, на його думку, представників нашого спорту. До десятки кращих спортсменів увійшли: — волейболістки «Регіни» сестри Наталія та Валерія Гончарови, які у складі юнацької збірної України виграли першість Європи; — фрістайлістка Тетяна Козаченко, яка після травми повернула лідируючі позиції в Україні, а разом з цим здобула єдину від області путівку на зимові Олімпійські ігри до Турину; — дубенські веслувальники Петро Крук та Віктор Недашковський, які стали чемпіонами Європи серед молоді до 23 років; — плавець Дмитро Назаренко, який, крім перемог на внутрішній арені та встановлення нового рекорду держави, зміг вибороти срібну медаль на етапі Кубка світу в Москві; — метальник молота Андрій Скварук, який після майже річної перерви повернувся у спорт, виграв чемпіонат та Кубок України, здобув путівку на чемпіонат світу, де був десятим; — Вадим Слободенюк у бігові на 3000 м з перешкодами рівних собі в Україні не мав, як і Андрій Скварук, він виступав на чемпіонаті світу, де, щоправда, до фіналу не пробився; — дзюдоїстка Ольга Суха у свої 17 років виграла Кубок України, а також здобула бронзову нагороду на етапі Кубка світу в Москві, брала участь у молодіжній першості Європи, де посіла п’яте місце; — плавчиня Анна Хлістунова змогла проявити себе на внутрішній арені, вигравши чемпіонат та Кубок України. До десятки найкращих тренерів увійшли: Сергій Воронцов, Світлана Волошина, Олег Шеремет (плавання), Юрій Досов (фрістайл), Андрій Максимчук, Юрій Набережний (веслування), Василь Мамчур (жіночий футбол), Валерій Пархоменко (волейбол), Андрій Попеляєв (легка атлетика), Михайло Романкевич (дзюдо). Крім того, було визначено найкращих спортсменів та тренерів з неолімпійських видів спорту: спортсмени — Ігор Гуцалюк, Руслан Павлусь, Вікторія Трошева (кікбоксинг), Ігор Марко (спідвей), Юрій Тарасюк (більярд); тренери — Борис Горка (спідвей), Олександр Жлуктенко (більярд), Микола Коба (самбо), Олександр Кравченко (кікбоксинг), Віктор Сидорович (карате). Найкращим спортсменом-ветераном став Анатолій Присяжнюк. До числа найкращих федерацій увійшли федерації баскетболу, боксу, легкої атлетики, футболу та мотоциклетного спорту.