Красуня з Рівного здобула бронзу Чемпіонату України

1553 0

В Києві фінішував Чемпіонат України з бодіблідингу. Зі змагань на Рівненщину приїхала бронзова медаль.

Рівнянка Марія Вернюк посіла 3 місце у категорії фітнес-бікіні серед дівчет зростом до 172 см., повідомляє ЧаРівне. Варто зазначити, що показаний результат дозволяє присвоїти спортивне звання Кандидат в майстри спорту.

- Трішки не дотягнула. 2 бали не вистачило до срібла. Зовсім невеликий розрив. Нічого, ще допрацюю. Такі моменти мене заряджають і мотивують, - прокоментувала Марія Вернюк.

Після успішного виступу на Чемпіонаті України рівнянка готується на Чемпіонат Світу. Ці змагання заплановані в Братиславі в наприкінці листопада.