Крiм цього

1203 0

Крiм цього

Дублери «Пульсара» з БК-93 «ОШВСМ-РЕГІ» чергові матчі першості України серед команд першої ліги проводили у Києві проти БК «Київ-2» та «Львівської політехніки-2». ::: Третє місце на дитячому тенісному турнірі «Зимові канікули», що пройшов у Чернівцях, посіла учениця рівенського міського колегіуму Олена Мочалова ::: Обласні змагання з плавання «Веселий дельфін» пройшли у Кузнецовську. Беззаперечну перемогу в командному заліку здобули юні вихованці рівенської СДЮСШ №2. ::: Традиційна зимова першість Рівного з футболу пам’яті Володимира Шморгуна стартує у суботу ...

Дублери «Пульсара» з БК-93 «ОШВСМ-РЕГІ» чергові матчі першості України серед команд першої ліги проводили у Києві проти БК «Київ-2» та «Львівської політехніки-2». Киянам підопічні Михайла Переверзія двічі програли — 56:97 та 66:101, а от львів’ян молодим пульсарівцям вдалося впевнено обіграти — 102:74 та 104:83. З цими ж командами грав БК «Сарни», досягши аналогічних результатів: перемоги над львів’янами — 92:91 та 91:79, поразки від киян — 86:113 та 75:86. Таким чином, в активі «ОШВСМ-РЕГІ» у 14 матчах 6 перемог і третє місце за набраними очками. Обласні змагання з плавання «Веселий дельфін» пройшли у Кузнецовську. Беззаперечну перемогу в командному заліку здобули юні вихованці рівенської СДЮСШ №2. Абсолютними переможцями змагань в особистому заліку стали Віктор Марчук та Катерина Дікіджі. «Наша перемога не принесла нам великого задоволення, адже приємно перемагати у впертій боротьбі. На жаль, такої боротьби не було», — сказав директор СДЮСШ №2 Петро Петришин. Всеукраїнські змагання «Веселий дельфін» відбудуться 11-13 лютого. Третє місце на дитячому тенісному турнірі «Зимові канікули», що пройшов у Чернівцях, посіла учениця рівенського міського колегіуму Олена Мочалова. Тим часом на турнірі у Львові серед юнаків учень ЗОШ №17 Олександр Бережнюк був другим, а учень «Центру надії» посів п’яте місце. Традиційна зимова першість Рівного з футболу пам’яті Володимира Шморгуна стартує у суботу. Участь у цьогорічному турнірі бере 22 команди, які розбиті на дві підгрупи. На стадіоні «Хімік» гратимуть: СДЮШОР-87 та СДЮШОР-88, «Водник-2», «Хімік», «Спарта-Азот», «Горинь» (Кустин), «Будреконструкція», «Літа», «Зірка», «Джокер», «Будремкомплект»; на «Авангарді» виступатимуть: СДЮШОР-85 та СДЮШОР-86, ОДЮСШ, «Водник», «ОДЕК»-юнаки, «Торпедо», «Інваспорт», ВВ «Галицьке», «Автоленд», а також колективи Дядькович та Грабова.