У Млинові або Оржеві має намір створити сильну футбольну команду, яка захищатиме честь Рівенщини на всеукраїнській арені, обласна влада, про це на прес-конференції сказав голова облдержадміністрації Микола Сорока. Станеться це, якщо «область» та «місто» так і не знайдуть спільної мови щодо подальшої долі команди «Верес» та стадіону «Авангард». Миколі Сороці дуже прикро, що сусідня Волинь має клуб вищої ліги, а Рівенщина не може дати раду колективу другої ліги.
Волейболістки «Регіни» зазнали двох поразок у Сєвєродонецьку від «Сєвєродончанки» — 2:3, 0:3. Наступного тижня «Регіна» гратиме на своєму майданчику проти одного з лідерів вищої ліги клубу «Рось» з Білої Церкви.
Міні-футбольний клуб «Рівне» у суботу не грав, хоча згідно з календарем мав приймати житомирський клуб «Фаворит-Орта». Гру на прохання житомирян, у яких зараз виникли фінансові негаразди, перенесли на невідомий термін. Першого березня підопічні Віталія Засморжука вирушать до Львова, де зустрінуться з «Енергією».
Змаганнями з плавання у басейні РЕГІ стартували 2-і Спортивні ігри Рівенщини. Участь у них брали 150 спортсменів з усіх спортшкіл області. У командному заліку прогнозовано виграла перша команда Рівного. Щодо особистих успіхів, то першими на різних дистанціях були: М.Гончарук, А.Волошин, О.Лустюк, Г.Мізинець, А.Сачук, Н.Рудьо, А.Хлістунова, І.Крилов, А.Кравченко, О.Шумарова, Ю.Ларичева, О.Савчук.
Турнір з пауерліфтингу серед інвалідів пройшов у Дніпропетровську. Участь у змаганнях брали спортсмени з України, Росії, Білорусі та Греції. Рівнянка Любов Семенюк хоча й посіла четверте місце у загальному заліку, але була першою у своїй ваговій категорії, встановивши рекорд України. Геннадій Михальов у своїй категорії був теж першим , а у загальному — другим. Обох наших спортсменів включено до штатної збірної команди України.
Триває друга спартакіада області серед вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації, участь в якій бере 11 команд. У змаганні з баскетболу серед дівчат перемога дісталася спортсменкам Сарненського педагогічного коледжу, в турнірі з міні-футболу перемогли юнаки з автотранспортного технікуму УДУВГП.
Турнір з боротьби дзюдо пройшов у Квасилові в тамтешньому ПТУ. Участь у змаганнях брали понад 150 спортсменів з Рівенської, Волинської та Хмельницької областей, загалом 11 команд. Серед квасилівців перемоги дісталися Р.Самчуку, П.Цецельському, О.Островському, В.Мартинюку, О.Зінчуку, братам Петрукам, І.Сидорук, О.Харковець, О.Федитник.





