Крiм цього

З рахунком 11:0 міні-футбольний клуб «Рівне» розгромив у Дрогобичі тамтешній «Каменяр» ::: Волейболістки «Регіни» в Луганську на другому етапі чемпіонату України серед команд вищої ліги провели п’ять матчів::: Дівчата Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю здобули перемогу в зональних змаганнях з футболу в рамках першості України (спортсменки 1986 р.н. та молодші) ::: На юніорській першості України з боротьби дзюдо, яка проходила у Харкові, бронзову медаль здобула студентка РЕГІ Оксана Самчук...

4 хв. читання

З рахунком 11:0 міні-футбольний клуб «Рівне» розгромив у Дрогобичі тамтешній «Каменяр». Чотири голи на рахунку Щубака, тричі відзначився Бондар, два голи забив Гуменюк, по разу були влучними Шипуков та Волох. Після цієї перемоги МФК «Рівне» продовжує посідати третє місце серед команд першої ліги. Олександру Бондарю, який забив «Каменяру» три голи, вдалося очолити список кращих бомбардирів, тепер на його рахунку 18 голів у 14 матчах. Наступний матч рівняни проведуть 12 квітня на своєму майданчику проти львівського «ТВД».

Волейболістки «Регіни» в Луганську на другому етапі чемпіонату України серед команд вищої ліги провели п’ять матчів. В усіх зустрічах рівнянки програли, «взявши» врешті лише одну партію. Щоправда, результат цих матчів вже не міг вплинути на турнірне становище «Регіни», яка у підсумку (тепер вже офіційно) посіла шосте місце. Для новачка ліги не так вже й погано.

Дівчата Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю здобули перемогу в зональних змаганнях з футболу в рамках першості України (спортсменки 1986 р.н. та молодші). У Скадовську, де проходив турнір, підопічні Василя Мамчура обіграли футболісток Львова, Хмельницького, Києва та Донецька. Тепер на костопільчанок очікує всеукраїнський фінал.

На юніорській першості України з боротьби дзюдо, яка проходила у Харкові, бронзову медаль здобула студентка РЕГІ Оксана Самчук. А у Рівному в будинку фізкультури «Авангард» пройшла першість області з дзюдо серед молодших юнаків, на якій вісім перших місць вибороли спортсменки рівенського клубу «Олімпійські надії» (президент — Михайло Романкевич).

У басейні рівенської СДЮСШ №2 пройшли відкриті міські змагання з плавання «Веселий дельфін». Участь у них, крім господарів, брали спортсмени рівенських ДЮСШ №3, ДЮСШ «Авангард» та гуманітарної гімназії, а також збірна Нетішина, усього 145 дівчат та хлопців. За сумою багатоборства перемога дісталася Дарині Самчук, Зінаїді Батрак, Максиму Пивоварчуку (усі — СДЮСШ №2) та Роману Карташову з Нетішина. Організував змагання міськспортвідділ, призи надали СДЮСШ №2 та спортклуб «Петнеч».

У Миколаєві пройшли відбіркові змагання з настільного тенісу серед дітей з ураженням опорно-рухового апарату в рамках спартакіади «Повір у себе». Найуспішніше серед представників нашої області виступили костопільчани Тарас Шурупов, Вікторія Юзвик, Микола Мисько (тренер — В.Сасинюк) та рівнянка Любов Лазарець (тренер — В.Мосьпан). У червні в «Артеці» відбудуться фінальні змагання спартакіади «Повір у себе».

Чемпіонат України з гри го серед жінок (вища ліга) відбувся у Рівному. Вихованка клубу логічних ігор Рівенського палацу дітей та молоді Катерина Возницька посіла друге місце, пропустивши вперед лише представницю Києва.

Андрій Святий з клубу «Антей» та Олександр Сасько з клубу імені Веремчука стали срібними призерами міжнародного юнацького турніру з боксу, що пройшов 26-29 березня у спорткомплексі Львівського держуніверситету. Кількома днями раніше у Броварах відбулася відкрита першість товариства «Спартак» за участю спортсменів 1989-1990 р.н. І тут рівняни не залишилися без медалей. Представники команди «Спарта-Спартак» Всеволод Кужель, Роман Драчук та Артем Акопян у своїх вагових категоріях здобули «срібло». Теж срібні медалі вибороли спортсмени ДЮСШ №5 Олександр Святий та Юрій Косенко. Найуспішніше виступив «колосовець» Назар Сазонов, якому вдалося завоювати перше місце.

4-й Міжнародний турнір з боксу серед кадетів пам’яті судді міжнародної категорії Михайла Бойківа пройде 23-27 квітня у спорткомплексі Українського державного університету водного господарства та природокористування. Участь у змаганнях братимуть як найсильніші українські кадети, так і представники Румунії, Болгарії, Казахстану, Литви, Молдови, Білорусі та Чехії, які дали підтвердження своєї участі. Як і раніше, турнір матиме статус відбіркових змагань до чемпіонату Європи серед кадетів. Спонсорів та рекламодавців, зацікавлених у розміщенні реклами під час змагань, організатори просять звертатися за телефоном — 26-74-07.

Поділитися цією статтею