Крупеня — чемпіонка серед студентів

1672 0

Перше місце на студентських іграх України посіла 20-річна рівненська боксерка Іванна Крупеня. На турнірі в Одесі студентка РДГУ здобула чотири перемоги, виступаючи у ваговій категорії до 54 кг.

Перше місце на студентських іграх України посіла 20-річна рівненська боксерка Іванна Крупеня. На турнірі в Одесі студентка РДГУ здобула чотири перемоги, виступаючи у ваговій категорії до 54 кг. Причому у фіналі Іванна достроково виграла у спортсменки з Харкова, яка цього року представляла Україну на чемпіонаті світу. Готував Іванну Крупеню тренер Олександр Мартиненко. Тепер на нашу боксерку очікує невеличка перерва. А вже у лютому на чемпіонаті України їй доведеться боротися за місце в основному складі збірної.