Кубок для чемпіонів

2898 0

Команда навчально-виховного комплексу «Гармонія» стала переможцем міського турніру з футболу серед школярів «Кубок майбутніх чемпіонів». У фіналі «гармонійці» з рахунком 1:0 переграли представників ЗОШ №2. Перед цим у півфіналі у серії пенальті «Гармонія» здолала минулорічних чемпіонів — команду ЗОШ №25.

Команда навчально-виховного комплексу «Гармонія» стала переможцем міського турніру з футболу серед школярів «Кубок майбутніх чемпіонів». У фіналі «гармонійці» з рахунком 1:0 переграли представників ЗОШ №2. Перед цим у півфіналі у серії пенальті «Гармонія» здолала минулорічних чемпіонів — команду ЗОШ №25. Нагороди вручав найкращий бомбардир чемпіонатів України з футболу Сергій Ребров. Один з кращих українських футболістів, заспокоюючи гравців, котрі програли, зазначив, що у його житті було більше поразок, ніж перемог. Футбольний турнір серед учнів 4-5 класів відбувався вже вдруге, але цього року він минув швидше — менш ніж за місяць. Відкриття та закриття турніру відбувалися на стадіоні «Авангард», усі інші ігри — на «Олімпі», що на Набережній. За перемогу боролися понад 700 учнів у 34 шкільних командах. Ініціатором турніру, як і минулоріч, була заступник міського голови Галина Кульчинська разом із засновником «РВ», керівником інформаційного департаменту клубу «Динамо» (Київ) Миколою Несенюком. Меценатом «Кубка», на гроші якого виготовили усі нагороди та кубки, став підприємець Олександр Нестерук. Докладніше про турнір — у четверговому номері «РВ». tag:КМЧ tag:Кубок майбутніх чемпіонів