Кубок голови ОДА отримав рівненський спідвеїст

868 2

Півфіналом чемпіонату Європи продовжився цьогорічний спідвейний сезон. На змагання, що пройшли на рівненському мототреці, з’їхалися гонщики з України, Франції, Угорщини, Польщі, Латвія, Німеччина, Фінляндія, Чехія, Данія, Словаччина.

У мотогонках змагалися 18 учасників, серед яких чемпіони Європи та світу, переможці етапів циклу Гран-Прі. Організатором змагань є «Клуб вболівальників рівненського спідвею».
Серед журі – головний суддя Пьотр Ліс з Польщі, президент журі Якуб Злєховец зі Словаччини.
«Цього року рівненський спідвей відзначає 60-річний ювілей. Дата солідна, тому й відзначаємо ми її достатньо потужно. Голова обласної адміністрації Олексій Муляренко підписав розпорядження, яким 2019-й оголошено роком спідвею. А це означає, що буде багато змагань, нових гонщиків, виступів за кордоном. Окрім того, готується пам'ятник спідвеїсту і пам’ятна монета, вже є офіційний логотип та гімн. Усі заходи мають на меті перетворити Рівне справді на столицю спідвею», - зазначив перший заступник голови ОДА Віталій Ундір.
Найкращий результат продемонстрував спідвеїст з Данії, друге місце в латвійця, третю сходинку посів спортсмен з Данії.
Вже традиційно був розіграний особливий кубок - від голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка. Вкотре він дістався найкращому українському гонщику Марку Левішину.

 Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Сергій 10:37, 02.05.2019

    і хто з Угорщини приїхав? Українець Кобрін?)))

  • Вася 08:34, 03.05.2019

    Багато помилок, як завжди в статтях РВ. Гонка була чудовою, незважаючи на деякі орг.питання.

Залиште вiдповiдь

Читайте також