Кубок Любарта приїхав до Рівного

1569 0

24-25 листопада у Луцьку відбувся традиційний для Волині Кубок Любарта з те-квон-до. Змагання проходять на Волині 10 років поспіль, і цього разу в безкомпромісній боротьбі Кубок Любарта завоювали спортсмени з Рівненщини.

Рівненська команда складалася з 32 спортсменів, що представляли всі вікові та вагові категорії. Рівняни отримали 10 золотих медалей у різних видах змагання та у загальному заліку вибороли 1 місце. — Ці досягнення не випадкові, — розповідає тренер рівненської команди Руслан Глега. — Рівне вже третій раз поспіль бере участь у Кубку Любарта, який є одним з найвищих за рівнем техніки і за представництвом серед змагань на Західній Україні, і кожного року результати спортсменів суттєво покращуються. Серед дівчат найкраще виступили рівнянки Вікторія Заславська, Надія Цимбалюк, Марія Шамшина, Анна Кузнецька та Ольга Каліщук, серед хлопчиків у віковій категорії 10-12 років найвищі результати показали Владислав Базилюк, Микола Прит, Ілля Демидюк, серед юніорів найкраще виступив Сергій Філінінюк, а у дорослій категорії не було рівних Іванові Жабчику.